Перша сторона трикутника утричі більша за другу і на 1 см більша за третю . Знайдіть сторони трикутника якщо його периметр 48 см.
- 20.12.2016 21:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х + 3х + 3х - 1 = 48
7х - 1 = 48
7х = 49
х = 7 (см) - вторая сторона.
3х = 3*7 = 21 (см) - первая сторона.
3x - 1 = 21 - 1 = 20 (см) - третья сторона.
Ответ: 7; 20; 21.
- 21.12.2016 01:26