Основа рівнобедренного трикутника дорівнює 30см, а висота, проведена до основи, - 20см. Знайти висоту трикутника, проведену до бічної сторони. Срочно пожайлуста!!!
- 23.03.2018 03:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано: ΔАВС - рівнобедрений, АВ=ВС, АС=30 см, ВН - висота, ВН=20 см.
Знайти АК.
Проведемо висоту АК.
Знайдемо площу АВС. S=1\2 * АС * ВН = 1\2 * 30 * 20 = 300 см².
ВН=СН=АС:2=15 см
BC=√(BH²+CH²)=√(400+225)=√625=25 см.
1\2 * ВС * АК=300
12,5 * АК=300
АК=24 см.
Відповідь: 24 см.
- 24.03.2018 02:53