Радіуси основ зрізаного конуса дорівнюють 1 см і 4 см. Знайдіть твірну зрізаного конусаконуса,якщо його висота дорівнює 4 см
- 14.05.2018 15:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
z = 4 - 1 = 3 см
Образующая по теореме Пифагора
l² = z² + h²
l² = 3² + 4² = 9 + 16 = 25
l = √25 = 5 см
- 15.05.2018 18:31