Очень нужно, помогите пожалуйста обчисліть площу бічної поверхні прямої призми, основа якої є ромб зі стороною 6см, а висота призми дорівнює 12см.
- 09.12.2017 02:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P = 4*a = 4*6 = 24 см
Боковая поверхность призмы
S = P*h = 24*12 = 288 см²
- 01.01.1970 00:00