З точки до площини проведено дві похилі. Знайдіть довжини похилих, якщо вони відносяться як 1:2, а проекції похилих дорівнюють 1 см і 7см
- 16.07.2018 10:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
h²(перпендикуляр) = х²-1²
h² = 2x² -7²
Прирівнюємо: x²-1²=(2x)²-7²
x²-4x²=1-49
-3x²=-48
3x²=48
x²=16
x=4 - перша похила
2х = 2·4=8 - друга похила
- 17.07.2018 03:09