Радіус кола дорівнює 4см. Знайдіть довжину дуги цього кола, градусна міра якого становить 63°. Відповідь повинна бути 7П/5
- 05.11.2017 02:29
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
L=2π·4=8π см.
Обчислимо довжину дуги, градусна міра яклї становить 1°
8π/360; довжина дуги у 63° дорівнює,
63·8π/360=63π/45=7π/5 см.
- 06.11.2017 07:13