Складіть рівняння еліпса з фокусами на осі Ох, якщо відстань між фокусами дорівнює 12, ексцентриситет = 0,6
- 27.10.2017 23:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ε = c/a
0,6 = 6/a
a = 6/0,6 = 10
c² = a² - b²
6² = 10² - b²
36 = 100 - b²
b² = 64
b = 8
x²/a² + y²/b² = 1
x²/100 + y²/64 = 1
- 28.10.2017 10:18