В рівнобедреному трикутнику основа дорівнює 12 см, а висота проведена до основи, - 8 см. Знайдіть периметр трикутника.
- 03.09.2016 17:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
6²+8²=36+64=100. Гипотенуза равна 10 см.
Бічна сторона трикутника 10 см
Периметр равен 10+10+12=32 см
- 04.09.2016 18:10