Дуже потрібно, даю 21 бал! У трикутнику ABC сторони AC і AB відповідно дорівнюють 7 см і 5 см, а сторона BC=8 см. Знайти cos∠А
- 24.11.2016 22:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
64=49+25-2·7·5·соsА,
64=74-70соsА,
70соsА=74-64,
СоsА=10/70=1/7.
- 25.11.2016 17:37