Один з кутів трикутника дорівнює 48 градусів, а другий на 12 градусів більший за третій. Знайти всі невідомі кути
- 10.06.2018 19:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тоді другий=х+12
Отже
48+х+х+12=180
2х=120
х=60 один кут
х+12=72 другий кут
- 11.06.2018 14:34