Чому дорівнює висота дерева, якщо довжина його тіні дорівнює 3,2 м , а довжина тіні вертикального стовпа заввишки 2,7 м дорівнює 4,8 м.
- 09.05.2018 16:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Висота дерева/тінь дерева=висота стовпа/тінь стовпа
Звідси
Висота дерева=(3,2*2,7)/4,8=1,8
- 01.01.1970 00:00