Знайдіть периметру і площу ромба якщо його сторона дорівнює. 13см, а одна з діагоналей дорівнює 24 см
- 21.07.2018 00:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
( ромб ABCD , в ромьа всі сторони рівні AB=BC=CD=AD=13 см )
Оскільки діагоналі в ромбі перетинаються і точкою перетину діляться навпіл , тоді якщо діагональ AC=24см ( AO=12 см , OC=12см )
Тоді в трикутнику OBC ( так як він прямокутний то за теоремою Піфагора )
BO²=BC²-OC²
BO²=169-144
BO²=25
BO=5(см)
Тоді діагональ BD=BO+OD=10(см)
S=1/2*AC*BD=1/2*24*10=120(см²)
- 22.07.2018 08:31