Помогите прошу вас!Основа рівнобедреного трикутника 8 см, а периметр 18см. Яка довжина його бічної сторони
- 26.03.2017 16:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки сторони рівні, то довжина сторони=10/2=5
- 27.03.2017 17:55