Знайдіть гострі кути прямокутника трикутника, якщо його зовнішні кути при тих самих вершинах відносяться як 7:11 .
- 07.10.2017 00:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Зовнішній кут при прямому куті 90
Другий зовнішній кут =7х
Третій зовнішній кут=11х
7х+11х+90=360
18х=270
х=15
7х=105
11х=165
Гострі кути трикутника=180-105=75
Та 180-165=15
- 08.10.2017 19:25