Внутрішній кут правильного многокутника втричі більший за зовнішній. Знайдіть сторону многокутника якщо його периметр 96 см.
- 27.11.2017 00:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Один зовнішній кут=180/4=45
Кількість кутів =кількість сторін= 360/45=8
Довжина сторони =96/8=12
- 27.11.2017 00:35