Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 30см а бічна сторона 5 см .Знайдіть висоту трапеції якщо її площа дорівнює 40 см квадратних
- 14.07.2017 03:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
площадь трапеции S=(сумма оснований)/2*высоту
-> 30-5*2=20 см=сумма оснований
20/2*x=40
10*x=40
x=4
Высота =4 см^2
- 15.07.2017 03:32