Помогите, уммоляю...
1)Знайдіть число сторін опуклого многокутника сума кутів якого = 1620°
2)Знайдіть кути опуклого 5-кутника, якщо вони : числам 3 : 5 : 7 : 9 : 12.
- 17.05.2017 00:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
кут1+кут2+…+кутn=1620°
Знайти:n
Розв'язання
180°•(n–2)=1620°
180°n-360°=1620°
n=(1620°+360°):180°=11
Відповідь:11
2)Дано:
п'ятикутник
кут1:кут2:кут3:кут4:кут5=3:5:7:9:12
Знайти:кут1,кут2,кут3,кут4,кут5
Розв'язання
Нехай
кут1=3х,кут2=5х,кут3=7х,кут4=9х,кут5=12
- 18.05.2017 00:16