Продовження бічних сторін AB і CD трапеції ABCD перетинаються в точці E. Більша основа AD дорівнює 12 см, DE=16 см, CD=10 см. Знайдіть меншу основу трапеції
- 24.03.2017 15:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Отже ВС/АД=СЕ/ДЕ
Звідси ВС=АД*СЕ/ДЕ=12*(16-10)/16=4,5
- 25.03.2017 13:09