У паралелограмі діагоналі дорівнюють d1 та d2 (d1>d2), а гострий кут між сторонами дорівнює L(альфа). Знайти площу
- 03.05.2017 07:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
d2^2=a^2+b^2-2abcosL;
d1^2=a^2+b^2-2abcos(180-L)=a^2+b^2+2abcosL;
d1^2-d2^2=4abcosL;
Тогда ab= (d1^2-d2^2)/(4cosL).
S=ab*sinL=(d1^2-d2^2)*sinL/(4cosL);
Ответ, (d1^2-d2^2)*tgL/4.
- 04.05.2017 02:54