Радіус кола з центром О дорівнює 8см. Знайдіть довжину хорди АВ, якщо кутАОВ=60градусов. Відповідь - 8см. Розв"язання?
- 05.09.2018 22:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Радіуси ОА=ОВ отже кутОВА=кут ОАВ=(180-60)/2=60
Звідси АВ=АО=ВО=8
- 06.09.2018 08:18