Помогити решить задачу по геометрии.Знайти площу прямокутника,якщо його периметр=74,а різниця сторін=17
- 05.09.2018 15:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Составим уравнение:
2*17+2*х=74
34+2х=74
2х=74-34
2х=40
х=20
20 другая сторона.
S=а*в=17*20=340
Ответ:S=340
- 06.09.2018 16:15