З точки А до кола проведено дві дотичні.Кут між радіусами кола,проведеними в точки дотику дорівнює 120°.Знайдіть кут між дотичними
- 05.03.2018 11:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Отже кут між дотичними=360-120-90-90=60
- 06.03.2018 04:41