Помогите решить задачу!!! Срочно, пожалуйста!!
Діагональ паралелограма завдовжки 4см перпендикулярна до однієї із його сторін і утв. кут 60 градусів з іншою стороною. Знайти площу
- 02.10.2016 06:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ВД діагональ =4 см
Кут АВД=90
Кут ВДА=60
Висота ВН=ВД*sin 60=4* √3/2=2√3
Сторона АД=ВД/cos 60=4 / (1/2)=8
Площа паралелограма=2√3*8=16√3
- 03.10.2016 14:00