З точки M до площини α проведено перпендикуляр MO = 4 см і похилі МА, МВ, МС під кутами 30°, 45°, 60° до перпендикуляра МО. Знайдіть довжини похилих.
- 25.06.2018 16:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
МА=МО/cos 30=4/(√3/2)=8/√3
MB=MO/cos 45=4/(√2/2)=8/√2
MC=MO/cos 60=4/(1/2)=8
- 26.06.2018 01:15