Сторони паралелограма дорівнюють 30 см і 40 см,а висота,проведена до меншої сторони, - 10 см.Знайдіть другу висоту паралелограма
- 09.03.2017 11:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Складаємо рівняння
30·10=40·х;
40х=300,
х=300/40=7,5 см.
- 01.01.1970 00:00