Знайдіть кути трикутника якщо один із них удвічі більший від другого і на 40° менший від третього
- 19.12.2016 15:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
За умовою ∠2=х°,
∠3=2х+40.
∠1+∠2+∠3=180°,
2х+х+2х+40=180,
5х=180-40,
5х=140,
х=140/5,
х=28. ∠1=28·2=56°, ∠2=28°, ∠3=56+40=96°
- 20.12.2016 02:33