Знайдіть кількість правильного многокутника, зовнішній кут якого дорівнює 60°
- 02.09.2016 02:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У правильного многокутника кількість сторін дорівнює кількості внутрішніх кутів. які між собою рівні . внутрішній кут даного многокутника дорівнює 120°.
Застосуємо формулу
(n-2)·180/n=120°
180n-360=120n,
180n-120n=360,
60n=360; n=360/60=6. Отже шуканий многокутник це правильний шестикутник
- 03.09.2016 20:08