Даю 20 балоа Задание 7клас геометрия : До центра кола О до хорди яка дорівнює 20 см проведено пендекуляр ОС . Знайдіть його довжину якщо кут ОВА= 45 градусов.
- 24.06.2017 11:10
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Отже ОС=СВ=1/2 АВ=20/2=10
- 25.06.2017 15:20