Знайдіть площу круга,в який вписано прямокутний трикутник із катетами 18 см і 24 см.
- 09.04.2018 22:54
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Гіпотенуза = √24*24+18*18=30
Радіус Круга= 30/2=15
Площа Круга=π*15*15=225π
- 01.01.1970 00:00