Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють 1см і 3 см
- 04.01.2018 17:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сумма квадратов катетов равна квадрату гипотенузы
АС^2=BC^2+AB^2
AC^2= 1+9=10
AC=корень из 10
- 05.01.2018 17:41