Сторони прямокутника дорівнюють
12см і 16 см. Визначте довжину
кола, описаного навколо цього прямокутника.
- 24.09.2016 01:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АС²=АВ²+ВС²=12²+16²=144+256=400, отже, АС=√400=20см.
Довжина кола:
l=πd=π*20=20πсм.
Видповидь: 20π сантиметрив.
- 25.09.2016 08:54