Точка М віддалена від кожної із сторін трикутника АВС на 10см, а від його площини на 6см. Знайти периметр трикутника АВС, якщо його площа дорівнює 96см
- 06.01.2017 21:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S= 1/2 P*r.
P=S/(1/2 r)= 96см² / (1/2 *8 см) =24 см.
- 07.01.2017 05:00