Пожалуйста очень очень нужно
знайти площу повної поверхні прямокутного паралелепіпеда, якщо його діагональ більша за лінійні виміри відповідно на 1 см, 9 см і 10 см.
Помогите)
- 27.09.2018 02:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Диагональ - d
Площадь поверхности: S=2(ab+bc+ac)
d-a=1; a=d-1;
d-b=9; b=d-9;
d-c=10; c=d-10;
ab=(d-1)(d-9)=d²-10d+9
bc=(d-9)(d+10)=d²+d-90
ac=(d-1)(d-10)=d²-11d+10
S/2=3d²-20d-71, 3d²-20d-(71+S/2)=0;
D=20²+4×3×(71+S/2)
d1=(20+√D)/6
d2=(20-√D)/6 - если отрицательный, то отбрасывается
- 28.09.2018 03:27