Визначите скільки сторін має правильний многокутник у якого внутрішній кут у 8 разів більший за зовнішній
- 06.01.2018 04:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
по смежным углам отмечаем 8x и x
180= 9x
x= 20
угол многоугольника = 8*20 =160
- 07.01.2018 06:31