Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника,якщо його катети дорівнюють корень 3 см і корень 6 см
- 01.02.2017 03:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
с^2= а^2+в^2
с^2=3+6=9см^2
с=3см
Ответ: 3 см.
- 02.02.2017 14:15