Знайдіть кути трикутника, якщо різниця двох із них дорівнює 70°, а зовнішній кут при третій вершині дорівнює 150°.
- 17.06.2017 10:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х+(х+70)+30=180х+х=180-30-702х=80х=40
Отже, тоді один кут дорівнює 40°, другий - (40°+70°)=110°, а третій 30°
- 18.06.2017 09:03