Сторона ромба утворює з діагоналями кути, різниця яких 20°. Знайдіть суму менших кутів ромба.
- 09.03.2018 12:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
∠1=20+∠2
∠1+∠2+90=180
20+∠2+∠2=90
2∠2=70
∠2=35°
∠ромба = 2*∠2=70°
∑меньших углов ромба= 70*2=140°
- 01.01.1970 00:00