Сторони трикутнтка дорівнють 11 см 25см і 30 см знайти площу
- 23.09.2016 18:41
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
30^2=11^2++25^2-2•11•25•cosa
900=121+625-22•25cosa
cosa=(746-900)/(22•25)=-154/(22•25)=-7/25
sina=√1-cos^2a=√1-49/625=√576/625=24/25
S=1/2•11•25•sina=1/2*11*25*24/25=132см квадрат
- 24.09.2016 07:18