Основи прямокутної трапеції дорівнюють 4см і 12 см а висота 6 см знайти бічну сторону
- 20.01.2018 06:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Знайдемо бічну сторону АD за теоремою Піфагора з прямокутного трикутника АDО:
АD²= DO² + АО² = 6² + 8² = 36+64 = 100; АD = √100 = 10 (cм).
Відповідь: 10 см
- 21.01.2018 17:45