Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 8 см площа бічної поверхні 80 см^2. знайдіть об'єм піраміди
- 11.12.2017 11:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P=F/S
F- сила тяжести. F=m*g ( m- масса, g-ускорение свободного падения).
Массу определим из формулы плотности : ро=m / V. ( v-объём, ро - плотность)
m=po*V. Подставим:
р=ро*V*g / S 104кПа=104000Па
ро=S*p / V*g
ро=1,5*104000/6*10=2600
- 12.12.2017 06:40