У рівнобедреному трикутнику бічна сторона дорівнює 5 см, косинус кута при основі дорівнює 0.6. Знайти радіус вписаного кола.
- 27.08.2018 19:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У трикутнику АВС опустимо висоту ВК, вона є медіаною, тому
АК=КС
АК/AB=0,6
АК=0,6*5=3
АС=3*2=6
r=b/2 корінь з (2а-b)/(2a+b)
r=6:2 корінь з (10-6)/(10+6)=3 * 2/4 = 6/4=1,5
r=1,5
- 28.08.2018 02:46