Дано трикутник АВС, вершини якого мають координати А(-2;6), В(-2;-2), С(4;-2). Знайдіть довжину медіани ВМ.
- 11.01.2018 00:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
M = 1/2(A+C) = 1/2(2;4) = (1;2)
|BM| = √((-2-1)²+(-2-2)²) = √(3²+4²) = √25 = 5
- 12.01.2018 01:22