На осі ординат знайдіть точку, рівновіддалену від точок А(-1;4) і В(5;2)
- 10.10.2017 01:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АС=АВ - за умовою, тоді АС²=АВ²
АС²=(-1-0)²+(4-у)²=17-8у+у²
АВ²=(5-0)²+(2-у)²=29-4у+у²
17-8у+у²=29-4у+у²
4у=12
у=3
С(0;3)
- 11.10.2017 11:19