Дано вектори m(p;4) i n(20;-10). При якому значенні р вектори m i n колінеарні?
- 03.08.2017 19:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
тобто р/20=4/-10, звидси р=-80/10=-8.
Видповидь: При р=-8.
- 04.08.2017 04:38