У прямокутному трикутнику ABC кут A=90°,AC=2,sin кута C=3/5.Обчислити площу трикутника
- 26.09.2017 03:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
cosC=√(1- sin^2(C)=4/5
tgC= sinC/cosC
tgC=3/5:(4/5)=3/4=AB/AC
AB=3/4•AC
АВ=3/4 •2=3/2
S=1/2AC•AB=1/2 •2•3/2=3/2
ответ 3/2см^2
- 27.09.2017 18:18