Апофема правильної трикутної піраміди дорівнює 6 см, а плоский кут при вершині піраміди дорівнює 90°. Знайдіть площу бічної поверхні піраміди (у см^2).
- 22.11.2017 13:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
а = 2А = 2*6 = 12 см.
Периметр Р основания равен: Р = 3а = 3*12 = 36 см.
Отсюда получаем:
Sбок = (1/2)АР = (1/2)*6*36 = 108 см².
- 23.11.2017 01:34