Довести що чотирикутник АBСD із вершинами в точках A(3;-4) B(-6;1) C(-5;2) D(4;-3) є паралелограм
- 11.03.2018 10:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Для цього знайдемо йих координати:
векторВС=(-5+6; 2-1)=(1;1),
векторАД=(4-3; -3+4)=(1;1).
Координати векторив спивпадають, отже, векторВС=векторАД ⇒АВСД - паралелограм, що и треба було довести.
P.S.: Щоб знайти координати вектора, вид координат кинця виднимають видповидни координати початку.
- 12.03.2018 17:18