У трикутнику сторони дорівнюють 9см10см11см знайти периметр трикутника утвореного середніми лініями трикутника
- 11.04.2017 12:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
За умовою нам дани три сторони
AB=9
ВС=10
CD=11
Їх середні лінії будуть дорівнювати половині:
MN=1/2AB=1/2*9=4,5см
ML=1/2BC=1/2*10=5см
LK=2/2CD=1/2*11=5,5
P=MN+ML+LK=4,5+5+5,5=15см
- 12.04.2017 08:35