1.У трикутнику ABC проведіть середні лінії NF MF MN Причому NF=6см MF=9см MN=10см. знайдіть периметр трикутника ABC
- 13.09.2016 14:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
6*2=12
9*2=18
10*2=20
Р=12+18+20=50 см
- 14.09.2016 07:03