Знайдіть координати середини відрізка АВ,якщо А(-5;0) ; В(-1 ; -4)
- 10.11.2017 20:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х=(-5-1)/2=-3,
у=(0-4)/2=-2.
Видповидь:(-3;-2)
- 11.11.2017 19:48